EN / HE / RU

קורס תקשור וריפוי עם ליאב

התחלה: 17:00 22.07.2020
מיקום:גבעת עדה

קורס תקשור וריפוי עם ליאב

התחלה: 17:00 22.07.2020
מיקום:גבעת עדה
סוג כרטיס מחיר כמות
קורס תקשור וריפוי - דמי הרשמה 400 ₪
סה"כ לתשלום: 0
סוג כרטיס מחיר כמות
קורס תקשור וריפוי - דמי הרשמה 400 ₪
סה"כ לתשלום: 0

אנו מתנצלים, בעקבות תקלה בחברת הסליקה לא ניתן לבצע תשלום כעת. עמכם הסליחה

מתוך ההתנסות שלי בתקשור ב- 20 שנים האחרונות, גיליתי דרך מהפכנית ומיוחדת שבה כל המשתתפים שתירגלו בקורס הצליחו להגיע לרמת תיקשור גבוהה מאוד, אפילו מעבר למה שהם ציפו (שיתופים בסוף).בקורס זה תלמדו מהו תיקשור, כיצד לתקשר בצורה יסודית ונקייה, תתרגלו המון ותרכשו כלים שאיתם תוכלו לתמוך בעצמכם ובאנשים אחרים ולהגיע לרמה מאוד גבוהה של תיקשור.הקורס מתאים למי שחדש בתיקשור ולמי שרוצה לפתח את כישורי התיקשור שלו, למי שמוכן להיפתח לעולם התקשור על מנת לעזור לעצמו ולאחרים, והכי חשוב למי שרוצה לעבור התפתחות אישית שתצמיח אותו ותרחיב את המודעות שלו לרבדים חדשים.הדגש בללמוד תיקשור הוא לתקשר ממקום אוהב וצלול, ממקום שמביא מידע שעוזר לאדם להתפתח ולגדול באמת, וזה אומר להביא מידע חיוני ופרקטי שתומך ומפתח.היסודות של קורס זה מתחילים בהבנה שתיקשור זה לא רק עם ישויות או מדריכים רוחניים. בקורס נלמד שתיקשור הוא קודם כל תיקשור של הצרכים והרגשות שלנו, תיקשור של חלקים פנימיים בגוף (פיזיים ואנרגטים), תיקשור של הילד הפנימי, ורק אחרי שנבין כיצד לתקשר אותם, נוכל באמת להתפנות לתקשר את ההדרכה הגבוהה שלנו או ישויות אנרגטיות אחרות. מכיוון שתיקשור יכול להיות נקי רק כשאנחנו יודעים קודם כל לתקשר את עצמנו.
למאמר שכתבתי עוד על איך ללמוד תיקשור הכנסו כאן

מה נלמד בקורס?


- למידת יסודות התקשורת המקרבת, תיקשור של צרכים ורגשות והקשבה אמפתית


- תיקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה מעמיקה על מרכזים אנרגטים.


- תיקשור עם הילד הפנימי.


- תיקשור עם אלמטנים בטבע, כדור הארץ, כוכבים, צמחים ועצים.


- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.


- תיקשור עם ישויות מדריכות ספציפיות, קבוצת ישויות מלוות, וקבוצות מדריכות גבוהות.


- פיתוח חוש תיקשור ״השמיעה״.


- הבנת חושי התיקשור והחסימות שלהם.


- לימוד ראייה מרחוק.


- איבחון אנרגטי ומבוא ללימוד שיטת הריפוי המקורי.במהלך הקורס יהיו תיקשורים עם בשאר על מנת שייתן מענה וחיזוקים נוספים להתפתחות האישית שלכם ותמיכה ביכולות התיקשור שלכם ובנוסף ימשיך ללמד את הדרך המיוחדת שלו שאותה תוכלו לקחת אתכם לכל מקום ולהעביר הלאה.בשאר הוא ישות שאותה מתקשר במקור דריל אנקה מארה"ב כבר 30 שנה. ליאב מתקשר את בשאר בישראל כ 7 שנים ומעביר מידעים לקהל הרחב ובקורסים. לשמיעת תיקשורים עם בשאר כנסו לערוץ של בשאר ביוטיוב.


משתתף מהקורס שיתף בתמצית את החוויה שלו -


"הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי. תודה ליאב". (שיתופים רבים של משתתפים תמצאו למטה בהמשך).אורך הקורס: 14 מפגשים, 3-4 חודשים בגבעת עדה.


פעם בשבוע בימי רביעי 17:00 - 22:00. התחלה ב 22.7 וסופ"ש שישי שבת בסיום הקורס.סה"כ 70 שעות.עלות: 3600 ש"ח. אפשר לשלם עד 7 תשלומים (אחרי תשלום המקדמה).


מספר המשתתפים מוגבל ל- 12 אנשים.לפרטים נוספים ושאלות אתם מוזמנים להתקשר לליאב 0547504154* דמי ההרשמה אינם ניתנים להחזרה במקרה של ביטול השתתפות בקורס.


- המשך לקורס מטפלים בתיקשור וריפוי וסטאז'אחרי הקורס תיקשור וריפוי המורחב, תוכלו להיכנס ל 3 חודשים של העמקה בתיקשור וריפוי על מנת ללמוד כיצד להתמחות בליווי אנשים בקליניקה שלכם.מטרת הקורס היא לעזור לכם דרך הסטאז', לחזק את החיבור שלכם לתיקשור וליצור ביטחון בעצמכם כמתקשרים מקצועיים על מנת להעביר תיקשורים מלאים שיתמכו בכל אדם שיבקש את עזרתכם בקליניקה שלכם או בכל סיטואציה בחיים.


טיפול בתיקשור הוא הרבה מעבר לתיקשור של ההדרכה הגבוהה. בקורס תלמדו איך ללמד את המטופל לתקשר עם הגוף שלו ולדבר אותו, איך לדבר עם הילד הפנימי שלו, כיצד לעשות ריפוי אנרגטי למטופל ועוד ועוד...בסוף הקורס למגישים את הסטאז' תינתן תעודת מטפל בתיקשור.מה נלמד בקורס מטפלים?


- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.


- העמקה בתקשורת מקרבת ותקשורת של צרכים ורגשות והבנה כיצד לעבוד מול המטופל דרך הקשבה אמפתית.


- העמקה של תיקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה מעמיקה על מרכזים אנרגטים.


- תירגול התנהלות במפגש תיקשור מול אנשים בסשנים פרטיים. הצהרת כוונות, הסברים על התיקשור והתמודדות מול התנגדויות של מטופלים.


- לימוד להדרכת המטופל לתקשר עם חלקים בתוכו כחלק מהטיפול.


- למידת טיפול אנרגטי דרך מדריכים ספציפים.


- סטאז' בתיקשור במהלך הקורס ל 3 מטופלים, שיתוף אתגרים ותוצאות של הסטאז' וקבלת תמיכה .* אפשרות בחירה לקורס נוסף של סופ"ש ללימוד הנחיית חניכה לשפע אשר מועברת על ידי ישויות אור. תלמדו להתחבר ולתקשר עם ישויות האור שמעבירות טיפול אנרגטי עוצמתי, ואז להעביר את החניכות בעזרתן בטיפול אישי או לקבוצה גדולה של אנשים, וגם כטיפול עבורכם בכל פעם שתרצו (במהלך סופ"ש).דרישות לקורס: קורס תיקשור וריפוי עם ליאב ובשאר.


אורך הקורס: 9 מפגשים, פעם בשבועיים.


התחלת קורס: בסיום הקורס תיקשור וריפוי.
שיתופים ממשתתפים בקורס:״למדתי המון קורסים בחיי, והרבה פעמים למדתי תיקשור, ותמיד קרה שהייתי הולכת הביתה ושם זה היה מסתיים, לא הייתי זוכרת, תמיד היה לי ספק אם אני כן מתקשרת או לא, והקורס הזה עכשיו נתן לי ביטחון בעצמי שאני כן מתקשרת.


חלק מזה, זה התקשורים כאן שהדיוק שלהם והיכולת להגיד דברים על אנשים שאני לא מכירה כל כך מדויקת. זה פשוט מעצים וזה פותח כל כך הרבה ערוצים שהיו סגורים שם כל הזמן, סגרתי אותם מחוסר ביטחון ומתוך למידה לא נכונה בעבר.


היום למדתי לסמוך על עצמי שכשאני מתקשרת הדבר הראשון שאני רואה אני אומר וזה תמיד מדויק. הדרך המיוחדת שלך ללמד דרך התיקשרות שלנו עם עצמנו קודם כל ועם החלקים שבתוכנו ואז לצאת החוצה. בעבר למדתי ישר ללמוד לתקשר עם ההדרכה שלי, ופה בקורס הזה החזרת אותי הביתה, ומהבית יצאתי החוצה, מאוד יפה ומיוחד. זה היה עם שורשים.״~🙏 אינסוף תודות לך ליאב יקר על קורס מ ד ה י ם ביותר!! למדתי, הבנתי ונהנתי מאוד! התכנים היו כל כך מעניינים ומרתקים, וההסברים כל כך מובנים וברורים!! תודות רבות גם שהבאת לנו את בשאר שהגביר את רמות השימחה והעצים את רמות הידע שלנו. תודה לדן האהוב על היותו ועל עזרתו הרבה‼️ וכמובן כל העוגה הניפלאה הזאת שבאה עם הקצפת של החברים הקסומים והמיוחדים במינם 🎁 זכיתי! זכינו! מבורכים אנו👌~
...בשאר תמיד אומר ומתעקש, שאנחנו צריכים לעשות מה שהכי מלהיב אותנו לעשות על מנת להיות נוכחים בכל רגע כאן ועכשיו... ובכן, הקורס הזה אכן היה מלהיב בכל רגע ורגע שלו, מעשיר ביותר ופשוט כיף!


...אזי ההחלטה להירשם אליו (בהתלהבות!) הייתה נכונה!!!


מסע מרתק לגילוי זויות חדשות של דברים שהכרתי, ובמקביל ולא פחות בכלל - מסע מרתק לגילוי מקומות בעצמי שלא ידעתי שאני מכירה...


מרחיב את הלב, התודעה וההנכחה באופנים הכי יפים שאפשר לתאר!


תודה לך, ליאב!~תודה רבה על הקורס שהוצאת לעולם. הידיעה שלך שתקשור אפשרי עבור כולם הדהדה במרחב שיצרת ועזרה לי לשחרר את האמונות שהפריעו לי לתקשר. בזכות הקורס עשיתי את הבלתי יאומן.


~הקורס היה מדהים. הצלחתי לתקשר מעל למה שציפיתי בהתחלה. היה מדהים לשמוע תקשורים אחרים וגם בעצמי לתקשר וממש להכנס לתדרים האלו. האוירה של הקבוצה הייתה מאוד תומכת וביתית.


התכניים הועברו בצורה ברורה פשוטה וטובה. התרגולים היו מעניינים ומפתחים.


אז זהו ממש נהנתי, ותודה על כך שקבלתי כלי חדש לחיים.


אז תודה לכל המשתתפים ולך ליאב ולבשאר.~״רציתי ללמוד אצלך תקשור הרבה זמן, אני מאוד שמח שעשיתי את זה כאן והתזמון של זה היה צריך לקרות, דברים השתנו בחיים שלי כדי שאוכל להגיע לקורס. מהיום הראשון היתה התחושה שבאתי עם חששות ולא ידעתי איך זה יהיה, אך זה הרגיש כל כך נעים ופתוח שמותר לטעות והכל בסדר, ועצם ההסתכלות על זה שהכל זה עניין של אימון ושל תרגול ושל זמן וגם תוך כדי אפשר לדייק ושזה לא צריך להיות מושלם.אני מרגיש שזה אחד מהדברים הכי מתקדמים שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו, בהרבה מובנים, אני נכנסתי מאוד ברצינות לקורס הזה, ביטלתי הרבה דברים חשובים כי אמרתי שאין מצב שאני מפספס את הקורס הזה. אני כבר לא זוכר איך הייתי בתחילת הקורס, כי אני חש כל כך שונה עכשיו עם כל החוויות שחוויתי פה. עכשיו יש לי את הכלי הזה (תקשור) בצורה הרבה יותר מדויקת והרבה יותר פתוחה, ואני משתמש בה בהרבה מקומות, וזה עוזר לי ולעוד הרבה אנשים וזה מדהים. תודה ענקית!״~"מעבר לכך שהיכולות שלך כמורה לדייק את הדברים, אתה כל כך ברור וכל כך מדויק בדרך ובצורה שאתה מעביר את החומר שנורא קל להבין אותך ולהתחבר גם כשמדובר בדברים ארטילאיים. מה גם שכל שיעור הוא נושא בפני עצמו, ואתה מצליח להעביר את האינפורמציה בצורה כזאת שתאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל את זה. הרגשתי שעברתי חניכה בכל שיעור לטכניקה אחרת. קיבלתי הרבה המון טכניקות ויכולת להתחבר לעצמי בצורה הרבה יותר טובה ממקודם. יש לי עכשיו את ההדרכה שלי שאני מתייעצת איתה, וזה לא מה שעשיתי לפני כן, והדברים שמגיעים אליי הרבה יותר מדוייקים מבעבר. היו לי ציפיות גבוהות ונעניתי. מרגיש לי גם שהאנשים שמגיעים אליך לקורס יוצרים איזשהי דינמיקה קסומה והפרייה הדדית, וזה התדר שלך שמושך את האנשים המקסימים האלו. תודה!"


~חוויה שאי אפשר לצמצם למילים, אתאר את הדימויים שעולים בי: שני שערים נפתחו לקראתי במהלך הקורס, שני שערים יקרים מפז שאולי הם בעצם שער אחד. שער למקומות חבויים ונסתרים בתוכי ושער למרחבי הוויה אין סופית של אהבה וידע וקסם. תודה ליאב ששמת בכף ידי את המפתחות ותודה לקבוצה היקרה על התמיכה והחברות וגם תודה לי שלמרות ההתנגדויות שעלו באתי אל השער ועברתי דרכו והתחלתי לצעוד ולתקשר ולראות.~הקורס עם ליאב (ובשאר) פותח את התודעה לכל מיני אפשרויות חדשות, דרך תכנים מעניינים ופוקחי עיניים ותרגולים מעשיים שנבנים בצורה מאוד נכונה ככה שבסוף אתה אשכרה יכול לתקשר עם כל מיני גורמים. ליאב מקצוען במה שהוא עושה ומצליח לפשט משו שאולי נתפס כמורכב ושייך ליחידי סגולה. בסופו של יום מדובר בחיבור לעצמך וליכולת להקשיב ממקום נקי. הקשבה שעושה סדר בחיים ומזכירה לנו מאיפה באנו ולאן כדאי לנו ללכת. מומלץ למי שמתעניין בתחום~אני מאוד מאוד נהניתי, אני חושב שזה פתח לי מאוד הרבה, התיקשור נפתח לי עכשיו בצורה זמינה, מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. זה מדהים.


הקורס בנוי טוב ובהדרגה עם תירגולים טובים. קיבלתי יותר ממה שציפיתי.


אני מאוד מודה לך ולכל הקבוצה.~״לא ידעתי למה אני רוצה לבוא לפה, אבל היה איזשהו קול פנימי שאמר ׳תגיעי׳ ולא שאלתי יותר מדי שאלות והגעתי. אני חושבת שמעבר למה שלמדתי לעשות כאן, בעיקר החוויה האנרגטית שעשתה לי מאוד מאוד טוב ופתחה אותי ונתנה לי להרגיש בבית. אני מרגישה עכשיו עוד יותר מחוברת ועוד יותר נקייה ויש משהו באנרגיה שלך שהיא ללא מאמץ והיא מקבלת את הכל ואת כולם, כמו שהם ככה, וזה מה שיש ועם זה עובדים, שזה גורם לכל אחד להגיע לפונטציאלים מאוד מאוד גבוהים בעצמו, זה מתנה ולא מובן מאליו. בדרך כלל עובדים מאוד קשה להגיע להישגים גבוהים ואתה בעצם אומר את ההפך: ׳תרפו, אל תתאמצו, הדברים נמצאים שם, אתם רק צריכים לפתוח את הדלת ולקבל אותם׳, זאת דרך לימוד מאוד לא קונבציונלית ומאוד חדשה ומאוד מבורכת בעיניי״~"הגעתי לקורס מתוך קריאה נורא חזקה שנשמעה בתוכי לפגוש בי ממקום אחר, מקום שלם יותר שמבקש להכיר ולהיות בהקשבה לכל החלקים המתקיימים בו.


בקורס למדתי הקשבה לגופי, למדתי להשיל מעליי את כל הסיפורים שסיפרתי לעצמי לגבי מי אני ומה אני ולהצליח לזקק אותם לקול בהיר וברור שמבקש את טובתי העליונה ביותר.


למדתי לתת מקום למה שמתקיים בתוכי באשר הוא מתוך מקום של אהבה והקשבה.


הקורס היה עבורי מסע של ריפוי וחזרה הביתה אל עצמי.את בשאר פגשתי עוד טרם הקורס, דעותיי עליו היו שנויות וחלוקות, הייתה בי התנגדות מסויימת כלפיו, עם חלוף הזמן הבנתי שההתנגדות הזאת היא סיפור של פחד שמתקיים בתוכי, ויכוח עם המציאות כמו שהוא אוהב לומר שמבקש להפסיק להתווכח ולהסכים לפגוש בעצמי.


מונחים של לב וראש קיבלו משמעות אחרת מבחינתי, הפיצול שהתקיים בינהם קודם לכן התחלף ברצון לאחדות ובהסכמה להיות האהבה שהוויתי מבקשת להיות.


בקורס רכשתי כלים פרקטיים היכולים לסייע לי בהמשך דרכי האישית והמקצועית.


שמחה ומודה על ההזדמנות והמתנה הנפלאה הזאת. חיבוק"~"אני רוצה להגיד תודה, ולומר שקיבלתי כאן שפה. הגעתי מאוד סקפטית ועשיתי המון קורסים של תיקשור ולא כל כך התחברתי. אני חושבת שיש משהו גם בפשטות וגם בעובדה שאתה מאוד מאוד מכיל. זאת פעם ראשונה שזה בסדר לתת לכל מה שמגיע מקום, כי פתאום עלו דברים. קודם לכן כל הזמן ציפיתי לראות משהו או לשמוע משהו או להיות בשקט, או לסנן את המחשבות שלי. הייתי עסוקה בלעשות משהו. מהמקום של הקשבה ושל שקט אני חווה המון דברים ועכשיו אני יודעת מה אני מקבלת וכל הדברים מסתדרים."~הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי . תודה ליאב~הגעתי לקורס בגלל השם: תיקשור וריפוי. לפני כשנה עברתי ניתוח להסרת גידול סרטני ומאז הייתי עסוקה מאד בשאלה למה הבאתי על עצמי את ההתנסות הזו וחשוב יותר, איך ליצור לי ריפוי ובריאות.


אהבתי מאד את הקורס החל מהמפגש הראשון שעסק בזיהוי צרכים בעזרת תיקשור ואיך הצרכים קשורים לריפוי.


אני מכירה כמה וכמה תיקשורים ומתקשרים. בקורס הזה הפתעתי את עצמי שוב ושוב שגם אני יכולה לתקשר ולדייק את עצמי לעצמי וגם לתקשר לאחרים ולקבל פידבקים על דיוק ומשמעות. תודה על קורס מקצועי ואיכותי. ועל הליווי של בשאר לאורך הקורס.~מאז שהתחלתי את הקורס תיקשור, הוא נתן לי המון אפשרויות לראות דברים שהם לא בתוך הריבוע, ואני מצליח לראות דברים נוספים. והדבר הכי מדהים שקרה לי בקורס הזה, שדיברתי בניסוחים שאני בעצמי לא הבנתי מאיפה הם באים, הדיוק של הניסוחים תמיד מפתיע אותי בתיקשור. מזה אני יודע שלמדתי פה משהו.הקורס הזה הוא כל כך מוצלח בגללך, בגלל העדינות שלך והצניעות שלך ושאתה לא מכניס את עצמך למרכז התמונה באופן כזה שאין לאחרים מקום, אתה מאפשר לכולם שיהיה להם מקום משלהם ואני חושב שכולם מרגישים את זה פה, ובגלל זה אני חושב שהקורס הזה כל כך מוצלח.לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור איתי קשר בטלפון: 0547-504154שיהיו ימים נפלאים!


ליאב
פרטי המוכר
ליאב נאנדין יני

מתוך ההתנסות שלי בתקשור ב- 20 שנים האחרונות, גיליתי דרך מהפכנית ומיוחדת שבה כל המשתתפים שתירגלו בקורס הצליחו להגיע לרמת תיקשור גבוהה מאוד, אפילו מעבר למה שהם ציפו (שיתופים בסוף).בקורס זה תלמדו מהו תיקשור, כיצד לתקשר בצורה יסודית ונקייה, תתרגלו המון ותרכשו כלים שאיתם תוכלו לתמוך בעצמכם ובאנשים אחרים ולהגיע לרמה מאוד גבוהה של תיקשור.הקורס מתאים למי שחדש בתיקשור ולמי שרוצה לפתח את כישורי התיקשור שלו, למי שמוכן להיפתח לעולם התקשור על מנת לעזור לעצמו ולאחרים, והכי חשוב למי שרוצה לעבור התפתחות אישית שתצמיח אותו ותרחיב את המודעות שלו לרבדים חדשים.הדגש בללמוד תיקשור הוא לתקשר ממקום אוהב וצלול, ממקום שמביא מידע שעוזר לאדם להתפתח ולגדול באמת, וזה אומר להביא מידע חיוני ופרקטי שתומך ומפתח.היסודות של קורס זה מתחילים בהבנה שתיקשור זה לא רק עם ישויות או מדריכים רוחניים. בקורס נלמד שתיקשור הוא קודם כל תיקשור של הצרכים והרגשות שלנו, תיקשור של חלקים פנימיים בגוף (פיזיים ואנרגטים), תיקשור של הילד הפנימי, ורק אחרי שנבין כיצד לתקשר אותם, נוכל באמת להתפנות לתקשר את ההדרכה הגבוהה שלנו או ישויות אנרגטיות אחרות. מכיוון שתיקשור יכול להיות נקי רק כשאנחנו יודעים קודם כל לתקשר את עצמנו.
למאמר שכתבתי עוד על איך ללמוד תיקשור הכנסו כאן

מה נלמד בקורס?


- למידת יסודות התקשורת המקרבת, תיקשור של צרכים ורגשות והקשבה אמפתית


- תיקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה מעמיקה על מרכזים אנרגטים.


- תיקשור עם הילד הפנימי.


- תיקשור עם אלמטנים בטבע, כדור הארץ, כוכבים, צמחים ועצים.


- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.


- תיקשור עם ישויות מדריכות ספציפיות, קבוצת ישויות מלוות, וקבוצות מדריכות גבוהות.


- פיתוח חוש תיקשור ״השמיעה״.


- הבנת חושי התיקשור והחסימות שלהם.


- לימוד ראייה מרחוק.


- איבחון אנרגטי ומבוא ללימוד שיטת הריפוי המקורי.במהלך הקורס יהיו תיקשורים עם בשאר על מנת שייתן מענה וחיזוקים נוספים להתפתחות האישית שלכם ותמיכה ביכולות התיקשור שלכם ובנוסף ימשיך ללמד את הדרך המיוחדת שלו שאותה תוכלו לקחת אתכם לכל מקום ולהעביר הלאה.בשאר הוא ישות שאותה מתקשר במקור דריל אנקה מארה"ב כבר 30 שנה. ליאב מתקשר את בשאר בישראל כ 7 שנים ומעביר מידעים לקהל הרחב ובקורסים. לשמיעת תיקשורים עם בשאר כנסו לערוץ של בשאר ביוטיוב.


משתתף מהקורס שיתף בתמצית את החוויה שלו -


"הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי. תודה ליאב". (שיתופים רבים של משתתפים תמצאו למטה בהמשך).אורך הקורס: 14 מפגשים, 3-4 חודשים בגבעת עדה.


פעם בשבוע בימי רביעי 17:00 - 22:00. התחלה ב 22.7 וסופ"ש שישי שבת בסיום הקורס.סה"כ 70 שעות.עלות: 3600 ש"ח. אפשר לשלם עד 7 תשלומים (אחרי תשלום המקדמה).


מספר המשתתפים מוגבל ל- 12 אנשים.לפרטים נוספים ושאלות אתם מוזמנים להתקשר לליאב 0547504154* דמי ההרשמה אינם ניתנים להחזרה במקרה של ביטול השתתפות בקורס.


- המשך לקורס מטפלים בתיקשור וריפוי וסטאז'אחרי הקורס תיקשור וריפוי המורחב, תוכלו להיכנס ל 3 חודשים של העמקה בתיקשור וריפוי על מנת ללמוד כיצד להתמחות בליווי אנשים בקליניקה שלכם.מטרת הקורס היא לעזור לכם דרך הסטאז', לחזק את החיבור שלכם לתיקשור וליצור ביטחון בעצמכם כמתקשרים מקצועיים על מנת להעביר תיקשורים מלאים שיתמכו בכל אדם שיבקש את עזרתכם בקליניקה שלכם או בכל סיטואציה בחיים.


טיפול בתיקשור הוא הרבה מעבר לתיקשור של ההדרכה הגבוהה. בקורס תלמדו איך ללמד את המטופל לתקשר עם הגוף שלו ולדבר אותו, איך לדבר עם הילד הפנימי שלו, כיצד לעשות ריפוי אנרגטי למטופל ועוד ועוד...בסוף הקורס למגישים את הסטאז' תינתן תעודת מטפל בתיקשור.מה נלמד בקורס מטפלים?


- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.


- העמקה בתקשורת מקרבת ותקשורת של צרכים ורגשות והבנה כיצד לעבוד מול המטופל דרך הקשבה אמפתית.


- העמקה של תיקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה מעמיקה על מרכזים אנרגטים.


- תירגול התנהלות במפגש תיקשור מול אנשים בסשנים פרטיים. הצהרת כוונות, הסברים על התיקשור והתמודדות מול התנגדויות של מטופלים.


- לימוד להדרכת המטופל לתקשר עם חלקים בתוכו כחלק מהטיפול.


- למידת טיפול אנרגטי דרך מדריכים ספציפים.


- סטאז' בתיקשור במהלך הקורס ל 3 מטופלים, שיתוף אתגרים ותוצאות של הסטאז' וקבלת תמיכה .* אפשרות בחירה לקורס נוסף של סופ"ש ללימוד הנחיית חניכה לשפע אשר מועברת על ידי ישויות אור. תלמדו להתחבר ולתקשר עם ישויות האור שמעבירות טיפול אנרגטי עוצמתי, ואז להעביר את החניכות בעזרתן בטיפול אישי או לקבוצה גדולה של אנשים, וגם כטיפול עבורכם בכל פעם שתרצו (במהלך סופ"ש).דרישות לקורס: קורס תיקשור וריפוי עם ליאב ובשאר.


אורך הקורס: 9 מפגשים, פעם בשבועיים.


התחלת קורס: בסיום הקורס תיקשור וריפוי.
שיתופים ממשתתפים בקורס:״למדתי המון קורסים בחיי, והרבה פעמים למדתי תיקשור, ותמיד קרה שהייתי הולכת הביתה ושם זה היה מסתיים, לא הייתי זוכרת, תמיד היה לי ספק אם אני כן מתקשרת או לא, והקורס הזה עכשיו נתן לי ביטחון בעצמי שאני כן מתקשרת.


חלק מזה, זה התקשורים כאן שהדיוק שלהם והיכולת להגיד דברים על אנשים שאני לא מכירה כל כך מדויקת. זה פשוט מעצים וזה פותח כל כך הרבה ערוצים שהיו סגורים שם כל הזמן, סגרתי אותם מחוסר ביטחון ומתוך למידה לא נכונה בעבר.


היום למדתי לסמוך על עצמי שכשאני מתקשרת הדבר הראשון שאני רואה אני אומר וזה תמיד מדויק. הדרך המיוחדת שלך ללמד דרך התיקשרות שלנו עם עצמנו קודם כל ועם החלקים שבתוכנו ואז לצאת החוצה. בעבר למדתי ישר ללמוד לתקשר עם ההדרכה שלי, ופה בקורס הזה החזרת אותי הביתה, ומהבית יצאתי החוצה, מאוד יפה ומיוחד. זה היה עם שורשים.״~🙏 אינסוף תודות לך ליאב יקר על קורס מ ד ה י ם ביותר!! למדתי, הבנתי ונהנתי מאוד! התכנים היו כל כך מעניינים ומרתקים, וההסברים כל כך מובנים וברורים!! תודות רבות גם שהבאת לנו את בשאר שהגביר את רמות השימחה והעצים את רמות הידע שלנו. תודה לדן האהוב על היותו ועל עזרתו הרבה‼️ וכמובן כל העוגה הניפלאה הזאת שבאה עם הקצפת של החברים הקסומים והמיוחדים במינם 🎁 זכיתי! זכינו! מבורכים אנו👌~
...בשאר תמיד אומר ומתעקש, שאנחנו צריכים לעשות מה שהכי מלהיב אותנו לעשות על מנת להיות נוכחים בכל רגע כאן ועכשיו... ובכן, הקורס הזה אכן היה מלהיב בכל רגע ורגע שלו, מעשיר ביותר ופשוט כיף!


...אזי ההחלטה להירשם אליו (בהתלהבות!) הייתה נכונה!!!


מסע מרתק לגילוי זויות חדשות של דברים שהכרתי, ובמקביל ולא פחות בכלל - מסע מרתק לגילוי מקומות בעצמי שלא ידעתי שאני מכירה...


מרחיב את הלב, התודעה וההנכחה באופנים הכי יפים שאפשר לתאר!


תודה לך, ליאב!~תודה רבה על הקורס שהוצאת לעולם. הידיעה שלך שתקשור אפשרי עבור כולם הדהדה במרחב שיצרת ועזרה לי לשחרר את האמונות שהפריעו לי לתקשר. בזכות הקורס עשיתי את הבלתי יאומן.


~הקורס היה מדהים. הצלחתי לתקשר מעל למה שציפיתי בהתחלה. היה מדהים לשמוע תקשורים אחרים וגם בעצמי לתקשר וממש להכנס לתדרים האלו. האוירה של הקבוצה הייתה מאוד תומכת וביתית.


התכניים הועברו בצורה ברורה פשוטה וטובה. התרגולים היו מעניינים ומפתחים.


אז זהו ממש נהנתי, ותודה על כך שקבלתי כלי חדש לחיים.


אז תודה לכל המשתתפים ולך ליאב ולבשאר.~״רציתי ללמוד אצלך תקשור הרבה זמן, אני מאוד שמח שעשיתי את זה כאן והתזמון של זה היה צריך לקרות, דברים השתנו בחיים שלי כדי שאוכל להגיע לקורס. מהיום הראשון היתה התחושה שבאתי עם חששות ולא ידעתי איך זה יהיה, אך זה הרגיש כל כך נעים ופתוח שמותר לטעות והכל בסדר, ועצם ההסתכלות על זה שהכל זה עניין של אימון ושל תרגול ושל זמן וגם תוך כדי אפשר לדייק ושזה לא צריך להיות מושלם.אני מרגיש שזה אחד מהדברים הכי מתקדמים שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו, בהרבה מובנים, אני נכנסתי מאוד ברצינות לקורס הזה, ביטלתי הרבה דברים חשובים כי אמרתי שאין מצב שאני מפספס את הקורס הזה. אני כבר לא זוכר איך הייתי בתחילת הקורס, כי אני חש כל כך שונה עכשיו עם כל החוויות שחוויתי פה. עכשיו יש לי את הכלי הזה (תקשור) בצורה הרבה יותר מדויקת והרבה יותר פתוחה, ואני משתמש בה בהרבה מקומות, וזה עוזר לי ולעוד הרבה אנשים וזה מדהים. תודה ענקית!״~"מעבר לכך שהיכולות שלך כמורה לדייק את הדברים, אתה כל כך ברור וכל כך מדויק בדרך ובצורה שאתה מעביר את החומר שנורא קל להבין אותך ולהתחבר גם כשמדובר בדברים ארטילאיים. מה גם שכל שיעור הוא נושא בפני עצמו, ואתה מצליח להעביר את האינפורמציה בצורה כזאת שתאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל את זה. הרגשתי שעברתי חניכה בכל שיעור לטכניקה אחרת. קיבלתי הרבה המון טכניקות ויכולת להתחבר לעצמי בצורה הרבה יותר טובה ממקודם. יש לי עכשיו את ההדרכה שלי שאני מתייעצת איתה, וזה לא מה שעשיתי לפני כן, והדברים שמגיעים אליי הרבה יותר מדוייקים מבעבר. היו לי ציפיות גבוהות ונעניתי. מרגיש לי גם שהאנשים שמגיעים אליך לקורס יוצרים איזשהי דינמיקה קסומה והפרייה הדדית, וזה התדר שלך שמושך את האנשים המקסימים האלו. תודה!"


~חוויה שאי אפשר לצמצם למילים, אתאר את הדימויים שעולים בי: שני שערים נפתחו לקראתי במהלך הקורס, שני שערים יקרים מפז שאולי הם בעצם שער אחד. שער למקומות חבויים ונסתרים בתוכי ושער למרחבי הוויה אין סופית של אהבה וידע וקסם. תודה ליאב ששמת בכף ידי את המפתחות ותודה לקבוצה היקרה על התמיכה והחברות וגם תודה לי שלמרות ההתנגדויות שעלו באתי אל השער ועברתי דרכו והתחלתי לצעוד ולתקשר ולראות.~הקורס עם ליאב (ובשאר) פותח את התודעה לכל מיני אפשרויות חדשות, דרך תכנים מעניינים ופוקחי עיניים ותרגולים מעשיים שנבנים בצורה מאוד נכונה ככה שבסוף אתה אשכרה יכול לתקשר עם כל מיני גורמים. ליאב מקצוען במה שהוא עושה ומצליח לפשט משו שאולי נתפס כמורכב ושייך ליחידי סגולה. בסופו של יום מדובר בחיבור לעצמך וליכולת להקשיב ממקום נקי. הקשבה שעושה סדר בחיים ומזכירה לנו מאיפה באנו ולאן כדאי לנו ללכת. מומלץ למי שמתעניין בתחום~אני מאוד מאוד נהניתי, אני חושב שזה פתח לי מאוד הרבה, התיקשור נפתח לי עכשיו בצורה זמינה, מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. זה מדהים.


הקורס בנוי טוב ובהדרגה עם תירגולים טובים. קיבלתי יותר ממה שציפיתי.


אני מאוד מודה לך ולכל הקבוצה.~״לא ידעתי למה אני רוצה לבוא לפה, אבל היה איזשהו קול פנימי שאמר ׳תגיעי׳ ולא שאלתי יותר מדי שאלות והגעתי. אני חושבת שמעבר למה שלמדתי לעשות כאן, בעיקר החוויה האנרגטית שעשתה לי מאוד מאוד טוב ופתחה אותי ונתנה לי להרגיש בבית. אני מרגישה עכשיו עוד יותר מחוברת ועוד יותר נקייה ויש משהו באנרגיה שלך שהיא ללא מאמץ והיא מקבלת את הכל ואת כולם, כמו שהם ככה, וזה מה שיש ועם זה עובדים, שזה גורם לכל אחד להגיע לפונטציאלים מאוד מאוד גבוהים בעצמו, זה מתנה ולא מובן מאליו. בדרך כלל עובדים מאוד קשה להגיע להישגים גבוהים ואתה בעצם אומר את ההפך: ׳תרפו, אל תתאמצו, הדברים נמצאים שם, אתם רק צריכים לפתוח את הדלת ולקבל אותם׳, זאת דרך לימוד מאוד לא קונבציונלית ומאוד חדשה ומאוד מבורכת בעיניי״~"הגעתי לקורס מתוך קריאה נורא חזקה שנשמעה בתוכי לפגוש בי ממקום אחר, מקום שלם יותר שמבקש להכיר ולהיות בהקשבה לכל החלקים המתקיימים בו.


בקורס למדתי הקשבה לגופי, למדתי להשיל מעליי את כל הסיפורים שסיפרתי לעצמי לגבי מי אני ומה אני ולהצליח לזקק אותם לקול בהיר וברור שמבקש את טובתי העליונה ביותר.


למדתי לתת מקום למה שמתקיים בתוכי באשר הוא מתוך מקום של אהבה והקשבה.


הקורס היה עבורי מסע של ריפוי וחזרה הביתה אל עצמי.את בשאר פגשתי עוד טרם הקורס, דעותיי עליו היו שנויות וחלוקות, הייתה בי התנגדות מסויימת כלפיו, עם חלוף הזמן הבנתי שההתנגדות הזאת היא סיפור של פחד שמתקיים בתוכי, ויכוח עם המציאות כמו שהוא אוהב לומר שמבקש להפסיק להתווכח ולהסכים לפגוש בעצמי.


מונחים של לב וראש קיבלו משמעות אחרת מבחינתי, הפיצול שהתקיים בינהם קודם לכן התחלף ברצון לאחדות ובהסכמה להיות האהבה שהוויתי מבקשת להיות.


בקורס רכשתי כלים פרקטיים היכולים לסייע לי בהמשך דרכי האישית והמקצועית.


שמחה ומודה על ההזדמנות והמתנה הנפלאה הזאת. חיבוק"~"אני רוצה להגיד תודה, ולומר שקיבלתי כאן שפה. הגעתי מאוד סקפטית ועשיתי המון קורסים של תיקשור ולא כל כך התחברתי. אני חושבת שיש משהו גם בפשטות וגם בעובדה שאתה מאוד מאוד מכיל. זאת פעם ראשונה שזה בסדר לתת לכל מה שמגיע מקום, כי פתאום עלו דברים. קודם לכן כל הזמן ציפיתי לראות משהו או לשמוע משהו או להיות בשקט, או לסנן את המחשבות שלי. הייתי עסוקה בלעשות משהו. מהמקום של הקשבה ושל שקט אני חווה המון דברים ועכשיו אני יודעת מה אני מקבלת וכל הדברים מסתדרים."~הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי . תודה ליאב~הגעתי לקורס בגלל השם: תיקשור וריפוי. לפני כשנה עברתי ניתוח להסרת גידול סרטני ומאז הייתי עסוקה מאד בשאלה למה הבאתי על עצמי את ההתנסות הזו וחשוב יותר, איך ליצור לי ריפוי ובריאות.


אהבתי מאד את הקורס החל מהמפגש הראשון שעסק בזיהוי צרכים בעזרת תיקשור ואיך הצרכים קשורים לריפוי.


אני מכירה כמה וכמה תיקשורים ומתקשרים. בקורס הזה הפתעתי את עצמי שוב ושוב שגם אני יכולה לתקשר ולדייק את עצמי לעצמי וגם לתקשר לאחרים ולקבל פידבקים על דיוק ומשמעות. תודה על קורס מקצועי ואיכותי. ועל הליווי של בשאר לאורך הקורס.~מאז שהתחלתי את הקורס תיקשור, הוא נתן לי המון אפשרויות לראות דברים שהם לא בתוך הריבוע, ואני מצליח לראות דברים נוספים. והדבר הכי מדהים שקרה לי בקורס הזה, שדיברתי בניסוחים שאני בעצמי לא הבנתי מאיפה הם באים, הדיוק של הניסוחים תמיד מפתיע אותי בתיקשור. מזה אני יודע שלמדתי פה משהו.הקורס הזה הוא כל כך מוצלח בגללך, בגלל העדינות שלך והצניעות שלך ושאתה לא מכניס את עצמך למרכז התמונה באופן כזה שאין לאחרים מקום, אתה מאפשר לכולם שיהיה להם מקום משלהם ואני חושב שכולם מרגישים את זה פה, ובגלל זה אני חושב שהקורס הזה כל כך מוצלח.לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור איתי קשר בטלפון: 0547-504154שיהיו ימים נפלאים!


ליאב
פרטי המוכר
ליאב נאנדין יני
תנאי שימוש מדיניות פרטיות מכירת כרטיסים יצירת קשר
מדיניות ביטולים וביטול הזמנה
שירות לקוחות ותמיכה טכנית: *5169
עקבו אחרינו:
כל הזכויות שמורות | EventBUZZ 2018
תנאי שימוש מדיניות פרטיות מכירת כרטיסים יצירת קשר
מדיניות ביטולים וביטול הזמנה
שירות לקוחות ותמיכה טכנית: *5169
עקבו אחרינו:
כל הזכויות שמורות | EventBUZZ 2018