EN / HE / RU

קורס תקשור וריפוי עם ליאב

התחלה: 16:30 21.04.2021
מיקום:גבעת עדה

קורס תקשור וריפוי עם ליאב

התחלה: 16:30 21.04.2021
מיקום:גבעת עדה
סוג כרטיס מחיר כמות
קורס תקשור וריפוי - דמי הרשמה 400 ₪
סה"כ לתשלום: 0
סוג כרטיס מחיר כמות
קורס תקשור וריפוי - דמי הרשמה 400 ₪
סה"כ לתשלום: 0

אנו מתנצלים, בעקבות תקלה בחברת הסליקה לא ניתן לבצע תשלום כעת. עמכם הסליחה


מתוך ההתנסות שלי בתקשור ב- 20 שנים האחרונות, גיליתי דרך מהפכנית ומיוחדת ללמוד תקשור ולהבין מהו לעומק. זאת דרך שדרכה נכחתי לגלות שכל המשתתפים שתירגלו בקורס הצליחו להגיע לרמת תקשור גבוהה מאוד, אפילו מעבר למה שהם ציפו (שיתופים בסוף למטה).

בקורס זה תלמדו מהו תקשור, כיצד לתקשר בצורה יסודית ונקייה, תתרגלו המון סוגי תקשור ותרכשו כלים שאיתם תוכלו לתמוך בעצמכם ובאנשים אחרים.

הקורס מתאים למי שחדש בתקשור ולמי שרוצה לפתח את כישורי התקשור שלו, למי שמוכן להיפתח לעולם התקשור על מנת לעזור לעצמו ולאחרים, והכי חשוב למי שרוצה לעבור התפתחות אישית שתצמיח אותו ותרחיב את המודעות שלו לרבדים חדשים.
********************
משתתפת מהקורס כתבה בשיתוף שלה:
"הגעתי לקורס עם חוסר בטחון בקשר ליכולת שלי לתקשר, וחוסר ידע תאורטי לגבי כל העולם הזהלא היה לי מושג מה זה ישויות, תקשורים עם מדריכים, מה זה אומר ההדרכה העליונה (התודעה) שלנו...ולאט לאט מהבסיס תוך כדי הסברים תיאורטיים והתנסות מעשית בכל מפגש, למדתי לסמוך על היכולת הזו ולהגיע למצב תודעה של שחרור וקבלה ומתוך זה הגיעו תקשורים ומידעים מאוד נקיים גבוהים וצלולים.מכמעט אפס ידע תאורטי ומעט מאוד התנסות מעשית לרמה של בטחון בעצמי וביכולת לסמוך על מה שמגיע מבפנים, בזכות הדרך הבטוחה שליאב הנחה אותנו, שמתחילה מהקשבה ותקשור של הגוף שהוא הדבר הכי קרוב אלינו, ורק כשרוכשים את הבטחון בזה, להמשיך הלאה.הקורס נתן לי את היכולת להתחבר לעצמי, לסמוך על האינטואיציה, על מה שמגיע מבפניםולהיות קשובה לעצמי ולצרכים ולמה שקורה לי בפנים💕😍אז בהזדמנות הזאת גם רציתי להודות לך ליאב🙏🏻✨"(שיתופים נוספים של משתתפים תמצאו למטה בהמשך).


*********************
הדגש בקורס תקשור הוא ללמוד לתקשר ממקום אוהב וצלול, ממקום שמביא מידע שעוזר לאדם להתפתח ולגדול באמת, וזה אומר להביא מידע חיוני ופרקטי שתומך ומפתח.
היסודות של קורס זה מתחילים בהבנה שתקשור זה לא רק עם ישויות או מדריכים רוחניים. בקורס נלמד שתקשור הוא קודם כל תקשור של הצרכים והרגשות שלנו, תקשור של חלקים פנימיים בגוף (פיזיים ואנרגטים), תקשור של הילד הפנימי ועוד ועוד...

רק אחרי שנבין כיצד לתקשר אותם, נוכל באמת להתפנות לתקשר את ההדרכה הגבוהה שלנו או ישויות אנרגטיות אחרות. מכיוון שתקשור יכול להיות נקי רק כשאנחנו יודעים קודם כל לתקשר את עצמנו.

לכן אני מסתכל על הקורס הזה קודם כל כקורס להתפתחות אישית, לגדילה, מכיוון שכל דבר שעליו אנחנו מסתכלים ומתבוננים ומתקשרים, אנחנו מחברים לתוכנו וכך גדלים עוד ועוד...
אם אתם רוצים לקרוא עוד על זה, הנה קישור למאמר שכתבתי עוד על איך ללמוד תקשור הכנסו כאןהקורס בנוי בצורה מאוד מתודית, שכבה על שכבה, כך שלאט לאט אתם תלמדו איך לתקשר ולתמלל כל תדר שבו אתם מתמקדים ולהביא נוכחות מלאה יותר ויותר לתקשור. תלמדו כיצד תקשור בנוי ואיך משתמשים בו בצורה נכונה על מנת שתוכלו לפתח אותו לרמה הגבוהה ביותר בעצמכם.

מה נלמד בקורס?
- למידת יסודות התקשורת המקרבת - תקשור של צרכים ורגשות והקשבה אמפתית.
- יסודות התקשור, מהו תקשור וכיצד הוא עובד.
- פיתוח חוש תקשור ״השמיעה״.
- תקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה על מרכזים אנרגטים.
- תקשור עם אלמטנים בטבע, כדור הארץ, כוכבים, צמחים ועצים.
- תקשור עם הילד הפנימי.
- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.
- תקשור עם ישויות מדריכות ספציפיות, קבוצת ישויות מלוות וקבוצות מדריכות גבוהות.
- הבנת חושי התקשור והחסימות שלהם.

תקשורים עם בשאר


במהלך הקורס יהיו תקשורים עם בשאר על מנת שייתן מענה וחיזוקים נוספים להתפתחות האישית שלכם ותמיכה ביכולות התקשור שלכם ובנוסף ימשיך ללמד את הדרך המיוחדת שלו שאותה תוכלו לקחת אתכם לכל מקום ולהעביר הלאה.
בשאר הוא ישות שאותה מתקשר במקור דריל אנקה מארה"ב כבר 30 שנה. ליאב מתקשר את בשאר בישראל כ- 7 שנים ומעביר מידעים לקהל הרחב ובקורסים. לשמיעת תקשורים עם בשאר כנסו לערוץ של בשאר ביוטיוב.

אורך הקורס


14 מפגשים, 3-4 חודשים בגבעת עדה.
פעם בשבוע בימי רביעי 16:30 - 21:30 תחילת הקורס ב-21.4.2020.סה"כ 70 שעות.


עלות


3950 ש"ח


אפשר לשלם עד 7 תשלומים.


מספר המשתתפים מוגבל ל- 10 אנשים.
לתשלום דמי מקדמה לקורס בסך 400 ש"ח (כחלק מהסכום הכולל) ולשמירת מקום, הכנסו
* דמי ההרשמה אינם ניתנים להחזר במידה של ביטול השתתפות בקורס.
לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור עם ליאב קשר בטלפון: 0547-504154
*****************************************

- המשך לקורס מטפלים בתקשור וריפוי וסטאז'

אחרי הקורס תקשור וריפוי, תוכלו להיכנס לקורס בן 6 חודשים (מפגש כל שבועיים) של העמקה בתקשור וריפוי על מנת ללמוד כיצד להתמחות בליווי אנשים בקליניקה שלכם דרך ריפוי אנרגטי ודרך תקשור.
הקורס מעמיק בשני תחומים - טיפול אנרגטי בשיטת הריפוי המקורי וטיפול בתקשור.

נחזק את החיבור לתקשור על מנת ליצור ביטחון כמתקשרים מקצועיים ולהעביר תקשורים מלאים שיתמכו בכל אדם שיבקש את עזרתכם בקליניקה שלכם או בכל סיטואציה בחיים,

ובמקביל נלמד את דרך הריפוי המקורי, אותה פיתח ליאב בעזרת מידע שעבר דרך תקשורים עם בשאר. נלמד כיצד לאבחן מרחוק ולטפל מרחוק ברמה האנרגטית וכיצד לפתח כלי טיפולי אישי שיעזור לכם בכל טיפול שתעשו.

במהלך הקורס יתקיים סטאז' שאותו המשתתפים יעברו על מנת לתרגל בפועל ולהעצים את הלימודים שלהם תוך כדי תמיכת הקבוצה.טיפול בתקשור הוא הרבה מעבר לתקשור של ההדרכה הגבוהה. בקורס תלמדו איך ללמד את המטופל לתקשר עם הגוף שלו ולדבר אותו, איך לדבר עם הילד הפנימי שלו, כיצד לשלב זאת עם ריפוי אנרגטי למטופל ועוד ועוד...בסוף הקורס למגישים את הסטאז' תינתן תעודת מטפל בתקשור וריפוי.
פרטים על קורס מטפלים בתקשור וריפוי ינתנו למסיימי הקורס תקשור וריפוי הראשון.
**************************
שיתופים ממשתתפים בקורס תקשור:

"הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי. תודה ליאב".

~

🙏 אינסוף תודות לך ליאב יקר על קורס מ ד ה י ם ביותר!! למדתי, הבנתי ונהנתי מאוד! התכנים היו כל כך מעניינים ומרתקים, וההסברים כל כך מובנים וברורים!! תודות רבות גם שהבאת לנו את בשאר שהגביר את רמות השימחה והעצים את רמות הידע שלנו. תודה לדן האהוב על היותו ועל עזרתו הרבה‼️ וכמובן כל העוגה הניפלאה הזאת שבאה עם הקצפת של החברים הקסומים והמיוחדים במינם 🎁 זכיתי! זכינו! מבורכים אנו👌
~

״למדתי המון קורסים בחיי, והרבה פעמים למדתי תקשור, ותמיד קרה שהייתי הולכת הביתה ושם זה היה מסתיים, לא הייתי זוכרת, תמיד היה לי ספק אם אני כן מתקשרת או לא, והקורס הזה עכשיו נתן לי ביטחון בעצמי שאני כן מתקשרת.חלק מזה, זה התקשורים כאן שהדיוק שלהם והיכולת להגיד דברים על אנשים שאני לא מכירה כל כך מדויקת. זה פשוט מעצים וזה פותח כל כך הרבה ערוצים שהיו סגורים שם כל הזמן, סגרתי אותם מחוסר ביטחון ומתוך למידה לא נכונה בעבר.

היום למדתי לסמוך על עצמי שכשאני מתקשרת הדבר הראשון שאני רואה אני אומר וזה תמיד מדויק. הדרך המיוחדת שלך ללמד דרך התיקשרות שלנו עם עצמנו קודם כל ועם החלקים שבתוכנו ואז לצאת החוצה. בעבר למדתי ישר ללמוד לתקשר עם ההדרכה שלי, ופה בקורס הזה החזרת אותי הביתה, ומהבית יצאתי החוצה, מאוד יפה ומיוחד. זה היה עם שורשים.״
~
הגעתי לקורס התקשור עם מוכנות להעלות את הרמה ההתפתחותית שלי באמצעות לימוד כלים חדשים. לא תיארתי לעצמי שאחווה קשת רחבה של חוויות מכוננות, תוצאה ישירה ועקיפה של חשיפה למידעים מדהימים ותרגול חדשני שמחבר במהירות את כל ההוויה לנוכחות שקטה ומודעת.לליאב יש משנה סדורה, בהירה ודידקטית, משלבת גישה של קרקוע, שמאוד נחוצה ומדוייקת לפני שמתעופפים לרקיעים.

ליאב מכוון באמצעות הלימוד ההדרגתי, לחנוך תחנות מעבר חשובות, עוד לפני תקשור עם העצמי העליון, ההדרכה והיישויות. שיטה זו יוצרת חיבור פנימי עמוק ומפתיע עם היישות החשובה ביותר, שזו אני עצמי.

תקשור עם איברים פנימיים, חשיפת אמונות חבויות ומיפוי תת המודע המסתורי, היו אמצעי גילוי מפתיעים וחשובים לחיבור הפנימי והעמקה של ההיכרות עם עצמי.

ליאב, המורה, יישות אור קסומה עם תדר מימי, נדיב בהענקה של ידע, מנסיונו ומתרגוליו.
עונג רב היה לי להשתתף בשיעורים, לחוות, לחוש, להתעלות, לגלות יכולות חדשות/ישנות ולהרגיש עצמי מתרחבת ממפגש למפגש.
מומלץ ביותר 💝

~
...בשאר תמיד אומר ומתעקש, שאנחנו צריכים לעשות מה שהכי מלהיב אותנו לעשות על מנת להיות נוכחים בכל רגע כאן ועכשיו... ובכן, הקורס הזה אכן היה מלהיב בכל רגע ורגע שלו, מעשיר ביותר ופשוט כיף!...אזי ההחלטה להירשם אליו (בהתלהבות!) הייתה נכונה!!!
מסע מרתק לגילוי זויות חדשות של דברים שהכרתי, ובמקביל ולא פחות בכלל - מסע מרתק לגילוי מקומות בעצמי שלא ידעתי שאני מכירה...מרחיב את הלב, התודעה וההנכחה באופנים הכי יפים שאפשר לתאר!תודה לך, ליאב!
~
תודה רבה על הקורס שהוצאת לעולם. הידיעה שלך שתקשור אפשרי עבור כולם הדהדה במרחב שיצרת ועזרה לי לשחרר את האמונות שהפריעו לי לתקשר. בזכות הקורס עשיתי את הבלתי יאומן.~
הקורס היה מדהים. הצלחתי לתקשר מעל למה שציפיתי בהתחלה. היה מדהים לשמוע תקשורים אחרים וגם בעצמי לתקשר וממש להכנס לתדרים האלו. האוירה של הקבוצה הייתה מאוד תומכת וביתית.
התכנים הועברו בצורה ברורה פשוטה וטובה. התרגולים היו מעניינים ומפתחים.אז זהו ממש נהנתי, ותודה על כך שקבלתי כלי חדש לחיים.אז תודה לכל המשתתפים ולך ליאב ולבשאר.
~
״רציתי ללמוד אצלך תקשור הרבה זמן, אני מאוד שמח שעשיתי את זה כאן והתזמון של זה היה צריך לקרות, דברים השתנו בחיים שלי כדי שאוכל להגיע לקורס. מהיום הראשון היתה התחושה שבאתי עם חששות ולא ידעתי איך זה יהיה, אך זה הרגיש כל כך נעים ופתוח שמותר לטעות והכל בסדר, ועצם ההסתכלות על זה שהכל זה עניין של אימון ושל תרגול ושל זמן וגם תוך כדי אפשר לדייק ושזה לא צריך להיות מושלם.

אני מרגיש שזה אחד מהדברים הכי מתקדמים שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו, בהרבה מובנים, אני נכנסתי מאוד ברצינות לקורס הזה, ביטלתי הרבה דברים חשובים כי אמרתי שאין מצב שאני מפספס את הקורס הזה. אני כבר לא זוכר איך הייתי בתחילת הקורס, כי אני חש כל כך שונה עכשיו עם כל החוויות שחוויתי פה. עכשיו יש לי את הכלי הזה (תקשור) בצורה הרבה יותר מדויקת והרבה יותר פתוחה, ואני משתמש בה בהרבה מקומות, וזה עוזר לי ולעוד הרבה אנשים וזה מדהים. תודה ענקית!״
~
"מעבר לכך שהיכולות שלך כמורה לדייק את הדברים, אתה כל כך ברור וכל כך מדויק בדרך ובצורה שאתה מעביר את החומר שנורא קל להבין אותך ולהתחבר גם כשמדובר בדברים ארטילאיים.
מה גם שכל שיעור הוא נושא בפני עצמו, ואתה מצליח להעביר את האינפורמציה בצורה כזאת שתאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל את זה.

הרגשתי שעברתי חניכה בכל שיעור לטכניקה אחרת. קיבלתי הרבה המון טכניקות ויכולת להתחבר לעצמי בצורה הרבה יותר טובה ממקודם. יש לי עכשיו את ההדרכה שלי שאני מתייעצת איתה, וזה לא מה שעשיתי לפני כן, והדברים שמגיעים אליי הרבה יותר מדוייקים מבעבר. היו לי ציפיות גבוהות ונעניתי. מרגיש לי גם שהאנשים שמגיעים אליך לקורס יוצרים איזשהי דינמיקה קסומה והפרייה הדדית, וזה התדר שלך שמושך את האנשים המקסימים האלו. תודה!"
~
חוויה שאי אפשר לצמצם למילים, אתאר את הדימויים שעולים בי: שני שערים נפתחו לקראתי במהלך הקורס, שני שערים יקרים מפז שאולי הם בעצם שער אחד. שער למקומות חבויים ונסתרים בתוכי ושער למרחבי הוויה אין סופית של אהבה וידע וקסם. תודה ליאב ששמת בכף ידי את המפתחות ותודה לקבוצה היקרה על התמיכה והחברות וגם תודה לי שלמרות ההתנגדויות שעלו באתי אל השער ועברתי דרכו והתחלתי לצעוד ולתקשר ולראות.
~
הקורס עם ליאב (ובשאר) פותח את התודעה לכל מיני אפשרויות חדשות, דרך תכנים מעניינים ופוקחי עיניים ותרגולים מעשיים שנבנים בצורה מאוד נכונה ככה שבסוף אתה אשכרה יכול לתקשר עם כל מיני גורמים. ליאב מקצוען במה שהוא עושה ומצליח לפשט משו שאולי נתפס כמורכב ושייך ליחידי סגולה. בסופו של יום מדובר בחיבור לעצמך וליכולת להקשיב ממקום נקי. הקשבה שעושה סדר בחיים ומזכירה לנו מאיפה באנו ולאן כדאי לנו ללכת. מומלץ למי שמתעניין בתחום
~
אני מאוד מאוד נהניתי, אני חושב שזה פתח לי מאוד הרבה, התקשור נפתח לי עכשיו בצורה זמינה, מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. זה מדהים!הקורס בנוי טוב ובהדרגה עם תירגולים טובים. קיבלתי יותר ממה שציפיתי.אני מאוד מודה לך ולכל הקבוצה.
~


הקורס היה עבורי מרחב משמעותי של התפתחות, מרחב בו למדתי לראות ולהתרגש ממה שמגיע, לגלות את היכולת הטבעית שלי להתחבר בפעם הראשונה, ולהניח לספקות להתקיים בצניעות, באיטיות, תוך כבוד לתהליך, הפתיחות וההתפתחות אירעו בטבעיות.
~
״לא ידעתי למה אני רוצה לבוא לפה, אבל היה איזשהו קול פנימי שאמר ׳תגיעי׳ ולא שאלתי יותר מדי שאלות והגעתי. אני חושבת שמעבר למה שלמדתי לעשות כאן, בעיקר החוויה האנרגטית שעשתה לי מאוד מאוד טוב ופתחה אותי ונתנה לי להרגיש בבית. אני מרגישה עכשיו עוד יותר מחוברת ועוד יותר נקייה ויש משהו באנרגיה שלך שהיא ללא מאמץ והיא מקבלת את הכל ואת כולם, כמו שהם ככה, וזה מה שיש ועם זה עובדים, שזה גורם לכל אחד להגיע לפונטציאלים מאוד מאוד גבוהים בעצמו, זה מתנה ולא מובן מאליו. בדרך כלל עובדים מאוד קשה להגיע להישגים גבוהים ואתה בעצם אומר את ההפך: ׳תרפו, אל תתאמצו, הדברים נמצאים שם, אתם רק צריכים לפתוח את הדלת ולקבל אותם׳, זאת דרך לימוד מאוד לא קונבציונלית ומאוד חדשה ומאוד מבורכת בעיניי״
~
"הגעתי לקורס מתוך קריאה נורא חזקה שנשמעה בתוכי לפגוש בי ממקום אחר, מקום שלם יותר שמבקש להכיר ולהיות בהקשבה לכל החלקים המתקיימים בו.בקורס למדתי הקשבה לגופי, למדתי להשיל מעליי את כל הסיפורים שסיפרתי לעצמי לגבי מי אני ומה אני ולהצליח לזקק אותם לקול בהיר וברור שמבקש את טובתי העליונה ביותר.למדתי לתת מקום למה שמתקיים בתוכי באשר הוא מתוך מקום של אהבה והקשבה.הקורס היה עבורי מסע של ריפוי וחזרה הביתה אל עצמי.

את בשאר פגשתי עוד טרם הקורס, דעותיי עליו היו שנויות וחלוקות, הייתה בי התנגדות מסויימת כלפיו, עם חלוף הזמן הבנתי שההתנגדות הזאת היא סיפור של פחד שמתקיים בתוכי, ויכוח עם המציאות כמו שהוא אוהב לומר שמבקש להפסיק להתווכח ולהסכים לפגוש בעצמי.מונחים של לב וראש קיבלו משמעות אחרת מבחינתי, הפיצול שהתקיים בינהם קודם לכן התחלף ברצון לאחדות ובהסכמה להיות האהבה שהוויתי מבקשת להיות.בקורס רכשתי כלים פרקטיים היכולים לסייע לי בהמשך דרכי האישית והמקצועית.שמחה ומודה על ההזדמנות והמתנה הנפלאה הזאת. חיבוק"
~
"אני רוצה להגיד תודה, ולומר שקיבלתי כאן שפה. הגעתי מאוד סקפטית ועשיתי המון קורסים של תקשור ולא כל כך התחברתי. אני חושבת שיש משהו גם בפשטות וגם בעובדה שאתה מאוד מאוד מכיל. זאת פעם ראשונה שזה בסדר לתת לכל מה שמגיע מקום, כי פתאום עלו דברים. קודם לכן כל הזמן ציפיתי לראות משהו או לשמוע משהו או להיות בשקט, או לסנן את המחשבות שלי. הייתי עסוקה בלעשות משהו. מהמקום של הקשבה ושל שקט אני חווה המון דברים ועכשיו אני יודעת מה אני מקבלת וכל הדברים מסתדרים."
~
הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי . תודה ליאב
~

הגעתי לקורס בגלל השם: תקשור וריפוי. לפני כשנה עברתי ניתוח להסרת גידול סרטני ומאז הייתי עסוקה מאד בשאלה למה הבאתי על עצמי את ההתנסות הזו וחשוב יותר, איך ליצור לי ריפוי ובריאות.אהבתי מאד את הקורס החל מהמפגש הראשון שעסק בזיהוי צרכים בעזרת תקשור ואיך הצרכים קשורים לריפוי.
אני מכירה כמה וכמה תקשורים ומתקשרים. בקורס הזה הפתעתי את עצמי שוב ושוב שגם אני יכולה לתקשר ולדייק את עצמי לעצמי וגם לתקשר לאחרים ולקבל פידבקים על דיוק ומשמעות. תודה על קורס מקצועי ואיכותי. ועל הליווי של בשאר לאורך הקורס.
~
מאז שהתחלתי את הקורס תקשור, הוא נתן לי המון אפשרויות לראות דברים שהם לא בתוך הריבוע, ואני מצליח לראות דברים נוספים. והדבר הכי מדהים שקרה לי בקורס הזה, שדיברתי בניסוחים שאני בעצמי לא הבנתי מאיפה הם באים, הדיוק של הניסוחים תמיד מפתיע אותי בתקשור. מזה אני יודע שלמדתי פה משהו.
הקורס הזה הוא כל כך מוצלח בגללך, בגלל העדינות שלך והצניעות שלך ושאתה לא מכניס את עצמך למרכז התמונה באופן כזה שאין לאחרים מקום, אתה מאפשר לכולם שיהיה להם מקום משלהם ואני חושב שכולם מרגישים את זה פה, ובגלל זה אני חושב שהקורס הזה כל כך מוצלח.
******************
לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור עם ליאב קשר בטלפון: 0547-504154
שיהיו ימים נפלאים!ליאבפרטי המוכר
ליאב נאנדין יני


מתוך ההתנסות שלי בתקשור ב- 20 שנים האחרונות, גיליתי דרך מהפכנית ומיוחדת ללמוד תקשור ולהבין מהו לעומק. זאת דרך שדרכה נכחתי לגלות שכל המשתתפים שתירגלו בקורס הצליחו להגיע לרמת תקשור גבוהה מאוד, אפילו מעבר למה שהם ציפו (שיתופים בסוף למטה).

בקורס זה תלמדו מהו תקשור, כיצד לתקשר בצורה יסודית ונקייה, תתרגלו המון סוגי תקשור ותרכשו כלים שאיתם תוכלו לתמוך בעצמכם ובאנשים אחרים.

הקורס מתאים למי שחדש בתקשור ולמי שרוצה לפתח את כישורי התקשור שלו, למי שמוכן להיפתח לעולם התקשור על מנת לעזור לעצמו ולאחרים, והכי חשוב למי שרוצה לעבור התפתחות אישית שתצמיח אותו ותרחיב את המודעות שלו לרבדים חדשים.
********************
משתתפת מהקורס כתבה בשיתוף שלה:
"הגעתי לקורס עם חוסר בטחון בקשר ליכולת שלי לתקשר, וחוסר ידע תאורטי לגבי כל העולם הזהלא היה לי מושג מה זה ישויות, תקשורים עם מדריכים, מה זה אומר ההדרכה העליונה (התודעה) שלנו...ולאט לאט מהבסיס תוך כדי הסברים תיאורטיים והתנסות מעשית בכל מפגש, למדתי לסמוך על היכולת הזו ולהגיע למצב תודעה של שחרור וקבלה ומתוך זה הגיעו תקשורים ומידעים מאוד נקיים גבוהים וצלולים.מכמעט אפס ידע תאורטי ומעט מאוד התנסות מעשית לרמה של בטחון בעצמי וביכולת לסמוך על מה שמגיע מבפנים, בזכות הדרך הבטוחה שליאב הנחה אותנו, שמתחילה מהקשבה ותקשור של הגוף שהוא הדבר הכי קרוב אלינו, ורק כשרוכשים את הבטחון בזה, להמשיך הלאה.הקורס נתן לי את היכולת להתחבר לעצמי, לסמוך על האינטואיציה, על מה שמגיע מבפניםולהיות קשובה לעצמי ולצרכים ולמה שקורה לי בפנים💕😍אז בהזדמנות הזאת גם רציתי להודות לך ליאב🙏🏻✨"(שיתופים נוספים של משתתפים תמצאו למטה בהמשך).


*********************
הדגש בקורס תקשור הוא ללמוד לתקשר ממקום אוהב וצלול, ממקום שמביא מידע שעוזר לאדם להתפתח ולגדול באמת, וזה אומר להביא מידע חיוני ופרקטי שתומך ומפתח.
היסודות של קורס זה מתחילים בהבנה שתקשור זה לא רק עם ישויות או מדריכים רוחניים. בקורס נלמד שתקשור הוא קודם כל תקשור של הצרכים והרגשות שלנו, תקשור של חלקים פנימיים בגוף (פיזיים ואנרגטים), תקשור של הילד הפנימי ועוד ועוד...

רק אחרי שנבין כיצד לתקשר אותם, נוכל באמת להתפנות לתקשר את ההדרכה הגבוהה שלנו או ישויות אנרגטיות אחרות. מכיוון שתקשור יכול להיות נקי רק כשאנחנו יודעים קודם כל לתקשר את עצמנו.

לכן אני מסתכל על הקורס הזה קודם כל כקורס להתפתחות אישית, לגדילה, מכיוון שכל דבר שעליו אנחנו מסתכלים ומתבוננים ומתקשרים, אנחנו מחברים לתוכנו וכך גדלים עוד ועוד...
אם אתם רוצים לקרוא עוד על זה, הנה קישור למאמר שכתבתי עוד על איך ללמוד תקשור הכנסו כאןהקורס בנוי בצורה מאוד מתודית, שכבה על שכבה, כך שלאט לאט אתם תלמדו איך לתקשר ולתמלל כל תדר שבו אתם מתמקדים ולהביא נוכחות מלאה יותר ויותר לתקשור. תלמדו כיצד תקשור בנוי ואיך משתמשים בו בצורה נכונה על מנת שתוכלו לפתח אותו לרמה הגבוהה ביותר בעצמכם.

מה נלמד בקורס?
- למידת יסודות התקשורת המקרבת - תקשור של צרכים ורגשות והקשבה אמפתית.
- יסודות התקשור, מהו תקשור וכיצד הוא עובד.
- פיתוח חוש תקשור ״השמיעה״.
- תקשור של חלקים בגוף הפיזי והאנרגטי ולמידה על מרכזים אנרגטים.
- תקשור עם אלמטנים בטבע, כדור הארץ, כוכבים, צמחים ועצים.
- תקשור עם הילד הפנימי.
- העמקה בחיבור להדרכה הגבוהה ועם ישויות הדרכה נוספות ותרגול התקשור איתם לאורך זמן.
- תקשור עם ישויות מדריכות ספציפיות, קבוצת ישויות מלוות וקבוצות מדריכות גבוהות.
- הבנת חושי התקשור והחסימות שלהם.

תקשורים עם בשאר


במהלך הקורס יהיו תקשורים עם בשאר על מנת שייתן מענה וחיזוקים נוספים להתפתחות האישית שלכם ותמיכה ביכולות התקשור שלכם ובנוסף ימשיך ללמד את הדרך המיוחדת שלו שאותה תוכלו לקחת אתכם לכל מקום ולהעביר הלאה.
בשאר הוא ישות שאותה מתקשר במקור דריל אנקה מארה"ב כבר 30 שנה. ליאב מתקשר את בשאר בישראל כ- 7 שנים ומעביר מידעים לקהל הרחב ובקורסים. לשמיעת תקשורים עם בשאר כנסו לערוץ של בשאר ביוטיוב.

אורך הקורס


14 מפגשים, 3-4 חודשים בגבעת עדה.
פעם בשבוע בימי רביעי 16:30 - 21:30 תחילת הקורס ב-21.4.2020.סה"כ 70 שעות.


עלות


3950 ש"ח


אפשר לשלם עד 7 תשלומים.


מספר המשתתפים מוגבל ל- 10 אנשים.
לתשלום דמי מקדמה לקורס בסך 400 ש"ח (כחלק מהסכום הכולל) ולשמירת מקום, הכנסו
* דמי ההרשמה אינם ניתנים להחזר במידה של ביטול השתתפות בקורס.
לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור עם ליאב קשר בטלפון: 0547-504154
*****************************************

- המשך לקורס מטפלים בתקשור וריפוי וסטאז'

אחרי הקורס תקשור וריפוי, תוכלו להיכנס לקורס בן 6 חודשים (מפגש כל שבועיים) של העמקה בתקשור וריפוי על מנת ללמוד כיצד להתמחות בליווי אנשים בקליניקה שלכם דרך ריפוי אנרגטי ודרך תקשור.
הקורס מעמיק בשני תחומים - טיפול אנרגטי בשיטת הריפוי המקורי וטיפול בתקשור.

נחזק את החיבור לתקשור על מנת ליצור ביטחון כמתקשרים מקצועיים ולהעביר תקשורים מלאים שיתמכו בכל אדם שיבקש את עזרתכם בקליניקה שלכם או בכל סיטואציה בחיים,

ובמקביל נלמד את דרך הריפוי המקורי, אותה פיתח ליאב בעזרת מידע שעבר דרך תקשורים עם בשאר. נלמד כיצד לאבחן מרחוק ולטפל מרחוק ברמה האנרגטית וכיצד לפתח כלי טיפולי אישי שיעזור לכם בכל טיפול שתעשו.

במהלך הקורס יתקיים סטאז' שאותו המשתתפים יעברו על מנת לתרגל בפועל ולהעצים את הלימודים שלהם תוך כדי תמיכת הקבוצה.טיפול בתקשור הוא הרבה מעבר לתקשור של ההדרכה הגבוהה. בקורס תלמדו איך ללמד את המטופל לתקשר עם הגוף שלו ולדבר אותו, איך לדבר עם הילד הפנימי שלו, כיצד לשלב זאת עם ריפוי אנרגטי למטופל ועוד ועוד...בסוף הקורס למגישים את הסטאז' תינתן תעודת מטפל בתקשור וריפוי.
פרטים על קורס מטפלים בתקשור וריפוי ינתנו למסיימי הקורס תקשור וריפוי הראשון.
**************************
שיתופים ממשתתפים בקורס תקשור:

"הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי. תודה ליאב".

~

🙏 אינסוף תודות לך ליאב יקר על קורס מ ד ה י ם ביותר!! למדתי, הבנתי ונהנתי מאוד! התכנים היו כל כך מעניינים ומרתקים, וההסברים כל כך מובנים וברורים!! תודות רבות גם שהבאת לנו את בשאר שהגביר את רמות השימחה והעצים את רמות הידע שלנו. תודה לדן האהוב על היותו ועל עזרתו הרבה‼️ וכמובן כל העוגה הניפלאה הזאת שבאה עם הקצפת של החברים הקסומים והמיוחדים במינם 🎁 זכיתי! זכינו! מבורכים אנו👌
~

״למדתי המון קורסים בחיי, והרבה פעמים למדתי תקשור, ותמיד קרה שהייתי הולכת הביתה ושם זה היה מסתיים, לא הייתי זוכרת, תמיד היה לי ספק אם אני כן מתקשרת או לא, והקורס הזה עכשיו נתן לי ביטחון בעצמי שאני כן מתקשרת.חלק מזה, זה התקשורים כאן שהדיוק שלהם והיכולת להגיד דברים על אנשים שאני לא מכירה כל כך מדויקת. זה פשוט מעצים וזה פותח כל כך הרבה ערוצים שהיו סגורים שם כל הזמן, סגרתי אותם מחוסר ביטחון ומתוך למידה לא נכונה בעבר.

היום למדתי לסמוך על עצמי שכשאני מתקשרת הדבר הראשון שאני רואה אני אומר וזה תמיד מדויק. הדרך המיוחדת שלך ללמד דרך התיקשרות שלנו עם עצמנו קודם כל ועם החלקים שבתוכנו ואז לצאת החוצה. בעבר למדתי ישר ללמוד לתקשר עם ההדרכה שלי, ופה בקורס הזה החזרת אותי הביתה, ומהבית יצאתי החוצה, מאוד יפה ומיוחד. זה היה עם שורשים.״
~
הגעתי לקורס התקשור עם מוכנות להעלות את הרמה ההתפתחותית שלי באמצעות לימוד כלים חדשים. לא תיארתי לעצמי שאחווה קשת רחבה של חוויות מכוננות, תוצאה ישירה ועקיפה של חשיפה למידעים מדהימים ותרגול חדשני שמחבר במהירות את כל ההוויה לנוכחות שקטה ומודעת.לליאב יש משנה סדורה, בהירה ודידקטית, משלבת גישה של קרקוע, שמאוד נחוצה ומדוייקת לפני שמתעופפים לרקיעים.

ליאב מכוון באמצעות הלימוד ההדרגתי, לחנוך תחנות מעבר חשובות, עוד לפני תקשור עם העצמי העליון, ההדרכה והיישויות. שיטה זו יוצרת חיבור פנימי עמוק ומפתיע עם היישות החשובה ביותר, שזו אני עצמי.

תקשור עם איברים פנימיים, חשיפת אמונות חבויות ומיפוי תת המודע המסתורי, היו אמצעי גילוי מפתיעים וחשובים לחיבור הפנימי והעמקה של ההיכרות עם עצמי.

ליאב, המורה, יישות אור קסומה עם תדר מימי, נדיב בהענקה של ידע, מנסיונו ומתרגוליו.
עונג רב היה לי להשתתף בשיעורים, לחוות, לחוש, להתעלות, לגלות יכולות חדשות/ישנות ולהרגיש עצמי מתרחבת ממפגש למפגש.
מומלץ ביותר 💝

~
...בשאר תמיד אומר ומתעקש, שאנחנו צריכים לעשות מה שהכי מלהיב אותנו לעשות על מנת להיות נוכחים בכל רגע כאן ועכשיו... ובכן, הקורס הזה אכן היה מלהיב בכל רגע ורגע שלו, מעשיר ביותר ופשוט כיף!...אזי ההחלטה להירשם אליו (בהתלהבות!) הייתה נכונה!!!
מסע מרתק לגילוי זויות חדשות של דברים שהכרתי, ובמקביל ולא פחות בכלל - מסע מרתק לגילוי מקומות בעצמי שלא ידעתי שאני מכירה...מרחיב את הלב, התודעה וההנכחה באופנים הכי יפים שאפשר לתאר!תודה לך, ליאב!
~
תודה רבה על הקורס שהוצאת לעולם. הידיעה שלך שתקשור אפשרי עבור כולם הדהדה במרחב שיצרת ועזרה לי לשחרר את האמונות שהפריעו לי לתקשר. בזכות הקורס עשיתי את הבלתי יאומן.~
הקורס היה מדהים. הצלחתי לתקשר מעל למה שציפיתי בהתחלה. היה מדהים לשמוע תקשורים אחרים וגם בעצמי לתקשר וממש להכנס לתדרים האלו. האוירה של הקבוצה הייתה מאוד תומכת וביתית.
התכנים הועברו בצורה ברורה פשוטה וטובה. התרגולים היו מעניינים ומפתחים.אז זהו ממש נהנתי, ותודה על כך שקבלתי כלי חדש לחיים.אז תודה לכל המשתתפים ולך ליאב ולבשאר.
~
״רציתי ללמוד אצלך תקשור הרבה זמן, אני מאוד שמח שעשיתי את זה כאן והתזמון של זה היה צריך לקרות, דברים השתנו בחיים שלי כדי שאוכל להגיע לקורס. מהיום הראשון היתה התחושה שבאתי עם חששות ולא ידעתי איך זה יהיה, אך זה הרגיש כל כך נעים ופתוח שמותר לטעות והכל בסדר, ועצם ההסתכלות על זה שהכל זה עניין של אימון ושל תרגול ושל זמן וגם תוך כדי אפשר לדייק ושזה לא צריך להיות מושלם.

אני מרגיש שזה אחד מהדברים הכי מתקדמים שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו, בהרבה מובנים, אני נכנסתי מאוד ברצינות לקורס הזה, ביטלתי הרבה דברים חשובים כי אמרתי שאין מצב שאני מפספס את הקורס הזה. אני כבר לא זוכר איך הייתי בתחילת הקורס, כי אני חש כל כך שונה עכשיו עם כל החוויות שחוויתי פה. עכשיו יש לי את הכלי הזה (תקשור) בצורה הרבה יותר מדויקת והרבה יותר פתוחה, ואני משתמש בה בהרבה מקומות, וזה עוזר לי ולעוד הרבה אנשים וזה מדהים. תודה ענקית!״
~
"מעבר לכך שהיכולות שלך כמורה לדייק את הדברים, אתה כל כך ברור וכל כך מדויק בדרך ובצורה שאתה מעביר את החומר שנורא קל להבין אותך ולהתחבר גם כשמדובר בדברים ארטילאיים.
מה גם שכל שיעור הוא נושא בפני עצמו, ואתה מצליח להעביר את האינפורמציה בצורה כזאת שתאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל את זה.

הרגשתי שעברתי חניכה בכל שיעור לטכניקה אחרת. קיבלתי הרבה המון טכניקות ויכולת להתחבר לעצמי בצורה הרבה יותר טובה ממקודם. יש לי עכשיו את ההדרכה שלי שאני מתייעצת איתה, וזה לא מה שעשיתי לפני כן, והדברים שמגיעים אליי הרבה יותר מדוייקים מבעבר. היו לי ציפיות גבוהות ונעניתי. מרגיש לי גם שהאנשים שמגיעים אליך לקורס יוצרים איזשהי דינמיקה קסומה והפרייה הדדית, וזה התדר שלך שמושך את האנשים המקסימים האלו. תודה!"
~
חוויה שאי אפשר לצמצם למילים, אתאר את הדימויים שעולים בי: שני שערים נפתחו לקראתי במהלך הקורס, שני שערים יקרים מפז שאולי הם בעצם שער אחד. שער למקומות חבויים ונסתרים בתוכי ושער למרחבי הוויה אין סופית של אהבה וידע וקסם. תודה ליאב ששמת בכף ידי את המפתחות ותודה לקבוצה היקרה על התמיכה והחברות וגם תודה לי שלמרות ההתנגדויות שעלו באתי אל השער ועברתי דרכו והתחלתי לצעוד ולתקשר ולראות.
~
הקורס עם ליאב (ובשאר) פותח את התודעה לכל מיני אפשרויות חדשות, דרך תכנים מעניינים ופוקחי עיניים ותרגולים מעשיים שנבנים בצורה מאוד נכונה ככה שבסוף אתה אשכרה יכול לתקשר עם כל מיני גורמים. ליאב מקצוען במה שהוא עושה ומצליח לפשט משו שאולי נתפס כמורכב ושייך ליחידי סגולה. בסופו של יום מדובר בחיבור לעצמך וליכולת להקשיב ממקום נקי. הקשבה שעושה סדר בחיים ומזכירה לנו מאיפה באנו ולאן כדאי לנו ללכת. מומלץ למי שמתעניין בתחום
~
אני מאוד מאוד נהניתי, אני חושב שזה פתח לי מאוד הרבה, התקשור נפתח לי עכשיו בצורה זמינה, מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. זה מדהים!הקורס בנוי טוב ובהדרגה עם תירגולים טובים. קיבלתי יותר ממה שציפיתי.אני מאוד מודה לך ולכל הקבוצה.
~


הקורס היה עבורי מרחב משמעותי של התפתחות, מרחב בו למדתי לראות ולהתרגש ממה שמגיע, לגלות את היכולת הטבעית שלי להתחבר בפעם הראשונה, ולהניח לספקות להתקיים בצניעות, באיטיות, תוך כבוד לתהליך, הפתיחות וההתפתחות אירעו בטבעיות.
~
״לא ידעתי למה אני רוצה לבוא לפה, אבל היה איזשהו קול פנימי שאמר ׳תגיעי׳ ולא שאלתי יותר מדי שאלות והגעתי. אני חושבת שמעבר למה שלמדתי לעשות כאן, בעיקר החוויה האנרגטית שעשתה לי מאוד מאוד טוב ופתחה אותי ונתנה לי להרגיש בבית. אני מרגישה עכשיו עוד יותר מחוברת ועוד יותר נקייה ויש משהו באנרגיה שלך שהיא ללא מאמץ והיא מקבלת את הכל ואת כולם, כמו שהם ככה, וזה מה שיש ועם זה עובדים, שזה גורם לכל אחד להגיע לפונטציאלים מאוד מאוד גבוהים בעצמו, זה מתנה ולא מובן מאליו. בדרך כלל עובדים מאוד קשה להגיע להישגים גבוהים ואתה בעצם אומר את ההפך: ׳תרפו, אל תתאמצו, הדברים נמצאים שם, אתם רק צריכים לפתוח את הדלת ולקבל אותם׳, זאת דרך לימוד מאוד לא קונבציונלית ומאוד חדשה ומאוד מבורכת בעיניי״
~
"הגעתי לקורס מתוך קריאה נורא חזקה שנשמעה בתוכי לפגוש בי ממקום אחר, מקום שלם יותר שמבקש להכיר ולהיות בהקשבה לכל החלקים המתקיימים בו.בקורס למדתי הקשבה לגופי, למדתי להשיל מעליי את כל הסיפורים שסיפרתי לעצמי לגבי מי אני ומה אני ולהצליח לזקק אותם לקול בהיר וברור שמבקש את טובתי העליונה ביותר.למדתי לתת מקום למה שמתקיים בתוכי באשר הוא מתוך מקום של אהבה והקשבה.הקורס היה עבורי מסע של ריפוי וחזרה הביתה אל עצמי.

את בשאר פגשתי עוד טרם הקורס, דעותיי עליו היו שנויות וחלוקות, הייתה בי התנגדות מסויימת כלפיו, עם חלוף הזמן הבנתי שההתנגדות הזאת היא סיפור של פחד שמתקיים בתוכי, ויכוח עם המציאות כמו שהוא אוהב לומר שמבקש להפסיק להתווכח ולהסכים לפגוש בעצמי.מונחים של לב וראש קיבלו משמעות אחרת מבחינתי, הפיצול שהתקיים בינהם קודם לכן התחלף ברצון לאחדות ובהסכמה להיות האהבה שהוויתי מבקשת להיות.בקורס רכשתי כלים פרקטיים היכולים לסייע לי בהמשך דרכי האישית והמקצועית.שמחה ומודה על ההזדמנות והמתנה הנפלאה הזאת. חיבוק"
~
"אני רוצה להגיד תודה, ולומר שקיבלתי כאן שפה. הגעתי מאוד סקפטית ועשיתי המון קורסים של תקשור ולא כל כך התחברתי. אני חושבת שיש משהו גם בפשטות וגם בעובדה שאתה מאוד מאוד מכיל. זאת פעם ראשונה שזה בסדר לתת לכל מה שמגיע מקום, כי פתאום עלו דברים. קודם לכן כל הזמן ציפיתי לראות משהו או לשמוע משהו או להיות בשקט, או לסנן את המחשבות שלי. הייתי עסוקה בלעשות משהו. מהמקום של הקשבה ושל שקט אני חווה המון דברים ועכשיו אני יודעת מה אני מקבלת וכל הדברים מסתדרים."
~
הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי . תודה ליאב
~

הגעתי לקורס בגלל השם: תקשור וריפוי. לפני כשנה עברתי ניתוח להסרת גידול סרטני ומאז הייתי עסוקה מאד בשאלה למה הבאתי על עצמי את ההתנסות הזו וחשוב יותר, איך ליצור לי ריפוי ובריאות.אהבתי מאד את הקורס החל מהמפגש הראשון שעסק בזיהוי צרכים בעזרת תקשור ואיך הצרכים קשורים לריפוי.
אני מכירה כמה וכמה תקשורים ומתקשרים. בקורס הזה הפתעתי את עצמי שוב ושוב שגם אני יכולה לתקשר ולדייק את עצמי לעצמי וגם לתקשר לאחרים ולקבל פידבקים על דיוק ומשמעות. תודה על קורס מקצועי ואיכותי. ועל הליווי של בשאר לאורך הקורס.
~
מאז שהתחלתי את הקורס תקשור, הוא נתן לי המון אפשרויות לראות דברים שהם לא בתוך הריבוע, ואני מצליח לראות דברים נוספים. והדבר הכי מדהים שקרה לי בקורס הזה, שדיברתי בניסוחים שאני בעצמי לא הבנתי מאיפה הם באים, הדיוק של הניסוחים תמיד מפתיע אותי בתקשור. מזה אני יודע שלמדתי פה משהו.
הקורס הזה הוא כל כך מוצלח בגללך, בגלל העדינות שלך והצניעות שלך ושאתה לא מכניס את עצמך למרכז התמונה באופן כזה שאין לאחרים מקום, אתה מאפשר לכולם שיהיה להם מקום משלהם ואני חושב שכולם מרגישים את זה פה, ובגלל זה אני חושב שהקורס הזה כל כך מוצלח.
******************
לשאלות נוספות על הקורס הרגישו חופשי ליצור עם ליאב קשר בטלפון: 0547-504154
שיהיו ימים נפלאים!ליאבפרטי המוכר
ליאב נאנדין יני
תנאי שימוש מדיניות פרטיות מכירת כרטיסים יצירת קשר
מדיניות ביטולים וביטול הזמנה
שירות לקוחות ותמיכה טכנית: *5169
עקבו אחרינו:
כל הזכויות שמורות | EventBUZZ 2018
תנאי שימוש מדיניות פרטיות מכירת כרטיסים יצירת קשר
מדיניות ביטולים וביטול הזמנה
שירות לקוחות ותמיכה טכנית: *5169
עקבו אחרינו:
כל הזכויות שמורות | EventBUZZ 2018